| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 1.1 GHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 85mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
XPL336049.152000IRenesas Electronics America |
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPP336050.000000IRenesas Electronics America |
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPL316026.000000IRenesas Electronics America |
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPL736016.254000IRenesas Electronics America |
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPP336207.500000IRenesas Electronics America |
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPL336070.656000IRenesas Electronics America |
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPP726312.500000IRenesas Electronics America |
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPP336040.000000IRenesas Electronics America |
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPL726C00.000000IRenesas Electronics America |
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPP336A00.000000IRenesas Electronics America |
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |