| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CML |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 61mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
XPP736045.158400IRenesas Electronics America |
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPP736050.000000IRenesas Electronics America |
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPL536078.125000IRenesas Electronics America |
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 1.27MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPP726445.500001IRenesas Electronics America |
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPC316999.990000IRenesas Electronics America |
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XFP216625.000000IRenesas Electronics America |
DFN 2.00X2.50X1.00 MM, 0.40MM PI |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPP736155.520000IRenesas Electronics America |
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XFL236148.500000IRenesas Electronics America |
DFN 2.00X2.50X1.00 MM, 0.40MM PI |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPL536250.000000IRenesas Electronics America |
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 1.27MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |
![]() |
XPL536150.000000IRenesas Electronics America |
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 1.27MM P |
In Stock: 0 $9.16830 |