| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si530 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 106.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
530GA125M000DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |
![]() |
530GA12M4000DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 12.4000MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |
![]() |
530GA13M5000DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 13.5000MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |
![]() |
530GA16M8000DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 16.8000MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |
![]() |
530GA22M5792DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |
![]() |
530GA24M0000DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |
![]() |
530GA24M2500DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 24.2500MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |
![]() |
530GA24M5760DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |
![]() |
530GA25M0000DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |
![]() |
530GA25M7500DGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 25.7500MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $7.18200 |