| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASFL1 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 1.8432 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 15mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
CSX532T16.3676M2-UT-10Citizen Finedevice Co., LTD. |
XTAL OSC TCXO 16.3676MHZ SMD |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
CSX532T16.3676M3-UT-10Citizen Finedevice Co., LTD. |
XTAL OSC TCXO 16.3676MHZ SMD |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
CSX532T24.5535M2-UT-10Citizen Finedevice Co., LTD. |
XTAL OSC TCXO 24.5535MHZ SMD |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
CSX532T24.5535M3-UT-10Citizen Finedevice Co., LTD. |
XTAL OSC TCXO 24.5535MHZ SMD |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
TFLD546-020.0MConnor Winfield |
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
V802-074.1758MConnor Winfield |
XTAL OSC VCXO 74.1758MHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
V802-074.25MConnor Winfield |
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
V802-100.0MConnor Winfield |
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
V802-125.0MConnor Winfield |
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
OFC5DJ3BS-010.0MConnor Winfield |
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV |
In Stock: 0 $0.00000 |