| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VSMP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 350 Ohms |
| Tolerance: | ±0.02% |
| Power (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±0.2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Package / Case: | 2010 (5025 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2010 |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
Y1628105R000Q0WVPG Foil |
RES SMD 105 OHM 0.02% 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |
|
Y1628105R000Q9RVPG Foil |
RES SMD 105 OHM 0.02% 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |
|
Y1628105R000Q9WVPG Foil |
RES SMD 105 OHM 0.02% 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |
|
Y1628107R000Q9WVPG Foil |
RES SMD 107 OHM 0.02% 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |
|
Y1628109R000Q9WVPG Foil |
RES SMD 109 OHM 0.02% 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |
|
Y162810K0000Q0RVPG Foil |
RES SMD 10K OHM 0.02% 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |
|
Y162810K4500Q9RVPG Foil |
RES SMD 10.45K OHM 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |
|
Y1628110R000Q9RVPG Foil |
RES SMD 110 OHM 0.02% 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |
|
Y1628111R000Q9WVPG Foil |
RES SMD 111 OHM 0.02% 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |
|
Y1628113R000Q9WVPG Foil |
RES SMD 113 OHM 0.02% 3/4W 2512 |
In Stock: 0 $9.98830 |