| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3522, CGS |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 330 kOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 3W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | Automotive AEC-Q200 |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | 2512 (6432 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Size / Dimension: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
CPF0402B5K23E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 5.23KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 758 $0.65000 |
|
CPF0402B5K76E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 5.76KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 1,758 $0.65000 |
|
CPF0402B31R6E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 31.6 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 757 $0.65000 |
|
CPF0402B66R5E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 66.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 753 $0.65000 |
|
CPF0402B84R5E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 84.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 750 $0.65000 |
|
CPF0402B37R4E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 37.4 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 748 $0.65000 |
|
CPF0402B64R9E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 744 $0.65000 |
|
CPF0402B2K7E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 2.7K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 2,740 $0.65000 |
|
CPF0402B3K9E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 3.9K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 619 $0.65000 |
|
CPF0402B41K2E1TE Connectivity AMP Connectors |
RES SMD 41.2KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
In Stock: 739 $0.65000 |