ATS-10B-206-C2-R0
ATS-10B-206-C2-R0
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
ATS-10B-206-C2-R0
Shape:Square, Fins
Length:2.362" (60.00mm)
Width:2.362" (60.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:7.71°C/W @ 100 LFM