| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CLB |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 200 nH |
| Tolerance: | - |
| Current Rating (Amps): | - |
| Current - Saturation (Isat): | 25A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 0.28mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 1.772" L x 0.433" W (45.00mm x 11.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
CTX50-7-52M-RPowerStor (Eaton) |
FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM |
In Stock: 0 $6.59600 |
![]() |
2534-10KAPI Delevan |
FIXED IND 270UH 229MA 3.2 OHM TH |
In Stock: 0 $7.77560 |
![]() |
2534-00KAPI Delevan |
FIXED IND 100UH 330MA 1.5 OHM TH |
In Stock: 0 $7.77560 |
![]() |
2534-02KAPI Delevan |
FIXED IND 120UH 300MA 1.8 OHM TH |
In Stock: 0 $7.77560 |
![]() |
2534-04KAPI Delevan |
FIXED IND 150UH 285MA 2 OHM TH |
In Stock: 0 $7.77560 |
![]() |
2534-06KAPI Delevan |
FIXED IND 180UH 277MA 2.2 OHM TH |
In Stock: 0 $7.77560 |
![]() |
2534-08KAPI Delevan |
FIXED IND 220UH 265MA 2.4 OHM TH |
In Stock: 0 $7.77560 |
![]() |
2534-12KAPI Delevan |
FIXED IND 330UH 220MA 3.4 OHM TH |
In Stock: 0 $7.77560 |
![]() |
2534-14KAPI Delevan |
FIXED IND 390UH 203MA 4.1 OHM TH |
In Stock: 0 $7.77560 |
![]() |
2534-16KAPI Delevan |
FIXED IND 470UH 193MA 4.5 OHM TH |
In Stock: 0 $7.77560 |