TA45-ABFYFJ21C0-AZM11
TA45-ABFYFJ21C0-AZM11
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
TA45-ABFYFJ21C0-AZM11
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):2.1A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V