TA45-ABFYFJ12C0-AZM12
TA45-ABFYFJ12C0-AZM12
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
TA45-ABFYFJ12C0-AZM12
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):1.2A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V