TA45-ABFYH045C0-AZM01
TA45-ABFYH045C0-AZM01
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
TA45-ABFYH045C0-AZM01
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):4.5A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V