TA45-ABFYHJ22C0-AZM14
TA45-ABFYHJ22C0-AZM14
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
TA45-ABFYHJ22C0-AZM14
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):2.2A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V