8N3QV01FG-1105CDI8
8N3QV01FG-1105CDI8
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
8N3QV01FG-1105CDI8
Manufacturer
Renesas Electronics America
Description
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Category
Integrated Circuits
Family
Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Type Description
Series:FemtoClock® NG
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Type:VCXO
Count:-
Frequency:110MHz
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Current - Supply:145 mA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C