| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FemtoClock® NG |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Clock Oscillator |
| Count: | - |
| Frequency: | 644.5313MHz, 698.8123MHz, 672.1627MHz, 696.6149MHz |
| Voltage - Supply: | 2.375V ~ 2.625V |
| Current - Supply: | 155 mA |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case: | 6-CLCC |
| Supplier Device Package: | 6-CLCC (7x5) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
8N4Q001LG-2183CDIRenesas Electronics America |
IC OSC CLOCK QD FREQ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
8N4Q001LG-2183CDI8Renesas Electronics America |
IC OSC CLOCK QD FREQ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
8N4S270FC-0058CDIRenesas Electronics America |
IC OSC CLOCK 669.3266MHZ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
8N4S270FC-0058CDI8Renesas Electronics America |
IC OSC CLOCK 669.3266MHZ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
8N4SV75AC-0001CDIRenesas Electronics America |
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
8N4SV75AC-0001CDI8Renesas Electronics America |
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
8N4SV75AC-0002CDIRenesas Electronics America |
IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
8N4SV75AC-0002CDI8Renesas Electronics America |
IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
8N4SV75AC-0003CDIRenesas Electronics America |
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
8N4SV75AC-0003CDI8Renesas Electronics America |
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC |
In Stock: 0 $0.00000 |