| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMF |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Frequency: | 15GHz ~ 30GHz |
| P1dB: | 8dBm |
| Gain: | 40dB |
| Noise Figure: | 4dB |
| RF Type: | General Purpose |
| Voltage - Supply: | 15V |
| Current - Supply: | 200mA |
| Test Frequency: | 15GHz ~ 30GHz |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Module |
| Supplier Device Package: | Module |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
LN1-177212-150MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
1:1 REDUNDANT LOW NOISE AMPLIFIE |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
LN2-187203-130MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
1:2 REDUNDANT LOW NOISE AMPLIFIE |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
AMF-6F-01000400-08-10P-HSMITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
AMPLIFIER |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
LN2-109128-80MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
1:2 REDUNDANT LOW NOISE AMPLIFIE |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
LN2-177212-200MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
1:2 REDUNDANT LOW NOISE AMPLIFIE |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
AMF-5F-01500250-50K-23PMITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
AMPLIFIER |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
JS41-12001800-15-10P-GW2MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
AMPLIFIER |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
AMF-5F-18004000-60-8PMITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
AMPLIFIER |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
AMF-5F-05001000-19-10P-SMITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
AMPLIFIER |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
AMF-6F-17502200-50-10PMITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ) |
AMPLIFIER |
In Stock: 0 $0.00000 |